Galinis pavarų perjungėjas SRAM SX Eagle 12-speed

 • Galinis pavarų perjungėjas SRAM SX Eagle 12-speed

  Kodas: 00.7518.155.000

  SX Eagle pavarų perjungiklis skirtas SRAM Eagle sistemai.

  Gali būti naudojamas su 11-50T, ir 10-50T kasetėmis.

 • CAGE LOCK: naudojant CAGE LOCK technologiją galiniame pavarų perjungiklyje, ratų nuėmimas ir montavimas, taip pat grandinės montavimas, tampa greitesnis ir paprastesnis. Tiesiog stumkite narvelį į priekį, kad atsilaisvintumėte, ir užfiksuokite jį vietoje.

  X-ACTUATION: sukurtas specialiai SRAM 1x, X-ACTUATION perjungia ryškų ir nuoseklų perjungimą visoje kasetėje.

  X-HORIZON: šio galinio pavarų perjungiklio „tiesus lygiagretainis“ dizainas apriboja bet kokį judėjimą iki horizontalios ašies, todėl šešėlių perjungimas tampa neįmanomas, kartu sumažinant perjungimo jėgą. Siekiant greitesnio ir tikslesnio pavarų perjungimo, didelė viršutinio skriemulio poslinkio konstrukcija išlaiko pastovų grandinės tarpą visose pavarose.

  X-SYNC: SRAM X-SYNC 1x žvaigždutės užtikrina aukščiausio lygio veikimą ir ilgaamžiškumą. SRAM X-SYNC aukšti kvadratinių dantų kraštai sujungia grandinę anksčiau nei tradiciniai trikampio formos dantys. Aštrus ir siauras danties profilis bei suapvalinti nuožulni kraštai padeda valdyti nukrypusią grandinę. Siekiant užtikrinti geriausią įmanomą veikimą purvo sąlygomis, X-SYNC žvaigždutės buvo suprojektuotos su purvo valymo įdubomis, skirtomis vidinėms grandinės jungtims ir ritinėliams. Vokietijoje sukurti X-SYNC žiedai yra neatsiejama SRAM 1x pavaros dalis. Nepriimkite jokios imitacijos.

  EAGLE: Eagle technologija yra mūsų naujausia 1x pavaros technologija. Eagle yra lengvesnė, paprastesnė, patvaresnė ir lengviau naudojama pavara. „Eagle“ turi visiškai naujus 1x komponentus, sukurtus taip, kad būtų dar patvaresni ir našesni, kartu išlaikant reikšmingą svorio pranašumą, palyginti su kitais pavaros sprendimais. Eagle technologija taip pat suteikia išplėstą pavarų diapazoną iki 520%, o tai prilygsta 2x11 pavarų dėžėms.