Ghost

 • Viskas prasidėjo nuo dviejų draugų, nedidelio garažo ir idėjos sukurti būtent tokius dviračius, kuriais būtų smagu važiuoti ir kurie būtų geresni už kitus. Du įkūrėjai – Uwe Kalliwoda ir Klausas Möhwaldas – nė drąsiausiose svajonėse negalėjo patikėti, kad jų įmonė taps tarptautine gamintoja, kurioje dirbs daugiau nei 330 darbuotojų visame pasaulyje. Tai sėkmės istorija, kuri gali pasiteisinti tik tuo atveju, jei gyvenate savo idėjomis ir mylite savo produktus.

  1993 m. Uwe Kalliwoda ir Klausas Möhwaldas pristatė savo pirmąjį dviratį LECTOR, priklausantį naujai įkurtai kompanijai GHOST-Bikes: tai buvo stilingas, lengvas hardtail kalnų dviratis ir tuo metu buvo tikras super kūrinys. Įkvėpti filmo su „alkanu“ Hanibalu Lekteriu, jie norėjo paskolinti jo vardą savo dviračiui, kuris ryjo kilometrus ir įkalnes. Tačiau kaip „o“ pateko į Lector, lieka jų paslaptis.

  Taigi LECTOR tapo legendiniu dviračiu ir jų sėkmės pagrindu. Dabar visi geriausi produktai pažymėti LECTOR vardu. 2016 m. GHOST pristatė nekantriai lauktą naują LECTOR versiją – šį kartą anglies pluošto. Ir nenuostabu, kad LEKTORIUS vėl sumušė visus rekordus ir laimėjo daugelį konkursų. 

  Skaityti daugiau
  Atraminė kojelė Ghost
  Kodas: 10501140
  Likutis: 12 vnt.

  Dvairačiams su 26-29'' ratais

  25 
  Ghost Kato Universal 29 Red
  Kodas: MTB018
  Likutis: 2 vnt.

  SR Suntour XCR RL 100 mm
  Shimano Alivio RD-M3100
   

  590 
  799  Sutaupykite 209 
  Ghost Nirvana
  Kodas: NAUD001
  Likutis: 1 vnt.

  Vokiečiu firmos "Ghost" dviratis

  Pirktas naujas 2023 metais. Su dokumentais. 

  810 
 • Dviračiai Ghost gaminami jau daugiau kaip 20 metų.

  Pagrindinė gamykla ir būstinė yra Vokietijoje, Bavarijos šiaurėje. Čia, mažame Waldsassen miestelyje, miškų ir ežerų idilėje, gaminami Ghost dviračiai. Ir kartais beprotiškos idėjos kyla prie skanaus Zoigl, tipiško regiono alaus.