• Ghost dviračiai

  Apie Ghost prekės ženklą

  Ghost - Vokiečių kompanija
  Skirtingai nei kiti dviračių gamintojai, gaminantys savo produkciją Azijoje, Ghost dviračius gamina išskirtinai tik Europoje, todėl gaminami dviračiai išsiskiria ne tik savo konstrukcija ir dizainu, bet ir surinkimo kokybe.
   

  Ghost kompanijos istorija
  „Ghost“ istorija prasidėjo 1993 m., du draugai bavarai Klausas Mechwaldas ir Uwe Kallivoda patys pasigamino savo pirmąjį dviratį Waldsassen miestelyje. Buvo labai sėkmingas gaminys. Po metų kelios didelės dviračių parduotuvės ėmesi pardavinėti tris naujai sukurtus modelius. „Eurobike“ dviračių parodoje bavarai pradėjo populiarinti besiformuojantį prekės ženklą.
  Iki 1999 m. Vokietijos verslininkai sugebėjo įkurti įmonę ir pagaminti 25 skirtingus modelius. Jų fantazijai nebuvo ribų. Gaminami patvarūs kalnų, gravel, plento, turistiniai, miesto, vaikiški ir elektriniai dviračiai. Po kurio laiko įmonė išleido sportinę aprangą savo prekės ženklo gerbėjams.
  Iki 2002 metų įmonė jau gamino 40 skirtingų modelių, kurių kiekvienas yra kruopščiai išbandytas. Kompanija turi savo etatinius testuotojus, kurie tikrina kiekvieno modelio važiavimo kokybę, patikimumą vairuojant ir komfortą sėdint ant dviračio. Šiandien bendrovė savo produkciją tiekia be Vokietijos į 20 kitų pasaulio šalių.
  Jau po 20 metų kompanijoje dirbo daugiau kaip 330 darbuotojų, o bazinė kompanijos buveinė liko ten pat, kur viskas ir prasidėjo - Waldsassene
  Privalumai ir trūkumai
  Norėdami visapusiškai įvertinti „Ghost“ produktus, turėtumėte juos parodyti iš skirtingų pusių, rasti vokiško prekės ženklo privalumus ir trūkumus.

  Privalumai:
  • ypač pastebima aukšta surinkimo kokybė, modeliai surinkti su vokišku pedantiškumu;
  • stilingas dizainas, be smulkmenų, sukurtas iki smulkmenų;
  • projektuotojų komandos sukurta ideali modelių geometrija, ji paprasta, ergonomiška, leidžianti važiuoti dideliu greičiu;
  • gaminama plati dviračių įvairovė - bekelei, greitiem kalnų nusileidimams, važiavimui plentu;
  • komforto požiūriu gerai suprojektuotas dizainas, po Ghost sunku pakeisti į kitą gaminį.

  Trūkumai:
   
  • maižai žinomas prekės ženklas Lietuvoje