Akiniai Uvex Sportstyle 211 grey mat

 • Akiniai Uvex Sportstyle 211 grey mat

  Kodas: Akin09

  Uvex SGL 211 

  100 % apsauga nuo UV spindulių  

 • 100 % apsauga nuo UV spindulių – UV spindulius sugeriantys filtrai, įmontuoti tiesiai į žaliavą, 100 % apsaugo tinklainę nuo žalingų UV spindulių iki 400 nm. Visi lęšiai suteikia 100 % apsaugą nuo UVA, UVB ir UVC. 
  Litemirror – lęšiai suteikia papildomą apsaugą nuo infraraudonųjų spindulių.
  Minkštos nosies pagalvėlės ir minkštos ausinės – akiniai puikiai tinka, kai nejaučiate, kad juos nešiojate. Minkštos nosies pagalvėlės ir minkštos ausinės užtikrina komfortą be slėgio.
  Be iškraipymų – regėjimo lauko iškraipymai ir kreivumas gali blaškyti dėmesį. Dėl šios priežasties UVEX naudoja 1 klasės injekcinius, necentruotus lęšius, kurie užtikrina aiškų, be iškraipymų matymą.
  Saugumas patikrintas – UVEX akiniams atliekami specialūs bandymai UVEX testavimo centre. Jie gali visiškai garantuoti kokybės patikrintą saugumą ir veikimą. Testavimas sukuria naujas įžvalgas ir duomenis, kurie padeda jiems kurti naujos kartos naujoviškas technologijas.
  Atsparūs lūžiams – UVEX akiniai išbandyti pagal standartą EN ISO 12312-1:2013. Tai apima sudėtingą smūgio bandymą: 6 mm plieninis rutulys, sveriantis 0,86 g, šaudomas į objektyvą 45 m/s (162 km/h) greičiu. Mechaninis stiprumas užtikrinamas ir jūsų akys yra saugios.
  Tvirtas ir atsparus įbrėžimams – lęšiai pagaminti iš patvaraus polikarbonato, kuris išlaiko savo mechaninį stiprumą net iki minus 40 °C temperatūros. Speciali danga apsaugo lęšius nuo pažeidimų – atspari įbrėžimams, nepabloginant optinio skaidrumo – pagal standartą EN ISO 12312-1. Išorinis lęšis atsparus įbrėžimams ir žymėms (išskyrus veidrodinius lęšius).

  Uvex sgl 211 apsaugo nuo trikdančio akinimo – leidžia 100 % sutelkti dėmesį į tai, kas vyksta aplinkui. Su pridedama galvos juosta jis plūduriuoja vandens paviršiuje, todėl yra puikus pagalbininkas bet kokiai veiklai vandenyje ir aplink jį. 100% UV apsauga garantuota.