Akiniai Uvex lgl 29

 • Akiniai Uvex lgl 29

  Kodas: GLAS237

  Apsauga: 100% UVA, UVB, UVC
  Filtro kategorija: S3
   

 • Lęšių medžiaga: polikarbonatas
  Rėmo spalva: juodas matinis
  Lęšių atspalvis (spalva): veidrodinė geltona
  Šviesos būklė: šviesus 

  100 % apsauga nuo UV spindulių – UV spindulius sugeriantys filtrai, įmontuoti tiesiai į žaliavą, 100 % apsaugo tinklainę nuo žalingų UV spindulių iki 400 nm. Visi lęšiai suteikia 100 % apsaugą nuo UVA, UVB ir UVC. Tai taip pat yra mūsų įmonės pavadinimo pagrindas. uv-ex = neįtrauktas ultravioletinis.
  Be iškraipymų – regėjimo lauko iškraipymai ir kreivumas gali blaškyti dėmesį. Dėl šios priežasties UVEX naudoja 1 klasės injekcinius, necentruotus lęšius, kurie užtikrina aiškų, be iškraipymų matymą.
  Saugumas patikrintas – UVEX akiniams atliekami specialūs bandymai UVEX testavimo centre. Jie gali visiškai garantuoti kokybės patikrintą saugumą ir veikimą. Testavimas sukuria naujas įžvalgas ir duomenis, kurie padeda jiems kurti naujos kartos naujoviškas technologijas.
  Atsparūs lūžiams – UVEX akiniai išbandyti pagal standartą EN ISO 12312-1:2013. Tai apima sudėtingą smūgio bandymą: 6 mm plieninis rutulys, sveriantis 0,86 g, šaudomas į objektyvą 45 m/s (162 km/h) greičiu. Mechaninis stiprumas užtikrinamas ir jūsų akys yra saugios.
  Tvirtas ir atsparus įbrėžimams – lęšiai pagaminti iš patvaraus polikarbonato, kuris išlaiko savo mechaninį stiprumą net iki minus 40 °C temperatūros. Speciali danga apsaugo lęšius nuo pažeidimų – atspari įbrėžimams, nepabloginant optinio skaidrumo – pagal standartą EN ISO 12312-1. Išorinis lęšis atsparus įbrėžimams ir žymėms (išskyrus veidrodinius lęšius).